Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Amatas apvienības aktualitātes aprīlī

Pasākumi

Skujenes Tautas nams 1.aprilī plkst.19.00 aicina uz pasākumu “Sirdī pavasari!”. Kopā pabūt aicina Skujenes amatierteātris un Ģikšu līnijdejotājas. Pasākums pie galdiņiem.

Pašdarbības kolektīvu koncerts “Vilksim košu zīda jostu apkārt savu tēvu zem’” Amatas kultūras centrā 9.aprīlī plkst.18.00.

Lieldienu lustes 17.aprīlī plkst.12.00 Skujenes Tautas namā.

Lieldienu pasākums bērniem “Oliņ boliņ…” Amatas kultūras centrā 17.aprīlī plkst.15.00. Labos laika apstākļos pasākums norisināsies ārā.

Lieldienu izrāde “Gliemezīša piedzīvojumi” un jautras spēles kopā ar Lieldienu zaķi 17.aprīlī plkst.15.00 Zaubes kultūras namā. Līdzi jāņem krāsotas olas.

Lieldienu pasākums Nītaurē 17.aprīlī pie Nītaures kultūras nama. Laiks tiks precizēts.

Satiec savu meistaru Drabešu muižas Amatu mājā

Drabešu muižas Amatu māja piedalās projektā “Satiec savu meistaru”. No 8. līdz 10. aprīlim Drabešu muižas Amatu mājā būs iespēja satikt meistarus un apgūt jaunas prasmes. “Satiec savu meistaru 2022” pasākumi Cēsu novadā šeit.

Radošo darbu izstāde – “Pavasari meklējot”

Līdz 8.aprīlim Līvu bibliotēkā apskatāma Drabešu pagasta audēju kopas “Aušas” radošo darbu izstāde –”Pavasari meklējot”.

Turpinās akcija “Skrējiens apkārt pasaulei”

Amatas pamatskolas komanda apstiprinājusi savu dalību Babītes vidusskolas Ekopadomes organizētajā akcijā un aicina arī Cēsu novada iedzīvotājus pievienoties “Skrējienam apkārt pasaulei”. Mēneša laikā katra izaicinātā novada iedzīvotāji sacentīsies par visātrāk noieto ceļu apkārt zemeslodei – 40 075 km. Sīkāka informācija šeit.

Starptautiskā pieminekļu un ievērojamu vietu diena Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā 

Starptautiskās ievērojamu vietu un pieminekļu padome (ICOMOS) 1982.gadā noteica 18.aprīli par Starptautisko pieminekļu un ievērojamu vietu dienu, kas nākamajā gadā tika apstiprināta UNESCO 22. Ģenerālkonferencē.

Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā 18.aprīlī norisināsies pasākums “Kultūras mantojums un klimats”, kur ar priekšlasījumiem piedalīsies kultūras mantojuma pārstāvji.

Atsākušās veselības vingrošanas nodarbības klātienē

Veselības vingrošanas nodarbības klātienē notiek  pirmdienās “Ausmās”, otrdienās Ģikšos, Amatas kultūras centrā, Skujenē, Ieriķos, ceturtdienās Līvos un Sērmūkšos, bet trešdienās Nītaurē. Dalība klātienes nodarbībās iekštelpā iespējama tikai ar derīgu COVID 19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas kopā ar personu apliecinošu dokumentu jāuzrāda pirms nodarbības. Nodarbību laikā jāievēro 2 m distance.

Sportiskas aktivitātes Sērmūkšos

No aprīļa atvērta sporta zāle Sērmūkšos. Sērmūkšu un apkārtnes iedzīvotājiem ir iespēja organizēties grupās, lai brīvo laiku pavadītu aktīvi, spēlējot basketbolu, volejbolu vai nodarbojoties ar citiem sporta veidiem. Sīkāka informācija un pieteikšanās zāles izmantošanai pa tālr.29479487 (Vita Demešenkova). 

 

 

 

Datums: 2022. gada 31. marts