Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Celies, posies, iesaisties – Lielā Talka šogad 30.aprīlī!

Šogad, 30.aprīlī, Lielā Talka norisināsies jau 15.gadu. Tās laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts piedalīties vides sakopšanas un labiekārtošanas darbos, lai kopīgiem spēkiem tuvotos mērķim – Latvija kā tīrākā un sakoptākā vieta pasaulē. Par Lielās Talkas šī gada vadmotīvu izvēlēts skolēnu konkursa laureātu sauklis “Celies, posies, iesaisties!”.

Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad tiks saglabāts “Solo” (tai skaitā “Duo” un “Ģimenes”) talkas formāts. Protams, notiks arī tradicionālās daudzskaitlīgās talkas, ievērojot talkas dienā valstī spēkā esošos pulcēšanās noteikumus.

Jau otro gadu Lielā Talka nodrošinās iespēju talkotājiem saņemt SOLO talkas maisus sev ērtā laikā un vietā. Šogad, sadarbībā ar “Rimi Latvia”, individuālie talkotāji varēs saņemt savu SOLO talkas maisu “Rimi” veikalos visā Latvijas teritorijā – iegādājoties preces jebkādā apjomā būs iespējams saņemt savu talkošanas maisu.

Tuvojoties talkai, tiks atvērtas Lielās Talkas kartes, kurās būs iespējams atzīmēt savu atkritumu savākšanas, labiekārtošanas un “Solo” talku. Plašāka informācija būs pieejama aprīļa sākumā.

Aktuālā informācija par Lielās Talkas norisi tiks publicētā cesis.lv un apvienību pārvalžu tīmekļa vietnēs.

Cēsu novada pašvaldībā Lielās Talkas koordinatore ir Cēsu novada pašvaldības ainavu arhitekte Signe Ķerpe.

Lielās talkas koordinatore Amatas apvienībā ir Komunālās saimniecības nodaļas vadītāja vietniece Valda Veisenkopfa.

Par sakoptu un tīru vidi aicinām rūpēties ik dienu, tāpēc, ja pamani kādu, kas izber atkritumus nepiemērotā vietā, uzņem foto un ziņo Cēsu novada pašvaldības policijai par tālruni 8911 vai mobilajā lietotnē “Cēsu novads”.

Uz tikšanos Lielajā Talkā 30.aprīlī visā Cēsu novadā un Latvijā!

Datums: 2022. gada 31. marts