Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Skujenes pamatskolai piešķirts "eTwinning Skola" statuss

Skujenes pamatskolai piešķirts "eTwinning Skola" statuss

Šī gada maijā 26 Latvijas izglītības iestādēm tika piešķirts “eTwinning Skola” statuss, tostarp divām izglītības iestādēm no Cēsu novada - Skujenes pamatskolai un Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādei “Mežmaliņa”.

“eTwinning Skola” statusu saņem izglītības iestādes, kas aktīvi darbojas eTwinning vidē un īsteno eTwinning projektus, turklāt veicina pedagogu profesionālo pilnveidi, attīsta digitālās prasmes, pārzina un pielieto digitālās drošības un netiķetes noteikumus. “eTwinning Skola” statuss tiek piešķirts uz diviem gadiem.

Aizvadītajā nedēļā, piedaloties Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietniekam Atim Egliņam-Eglītim, Izglītības pārvaldes vadītājas vietniecei Dinai Dombrovskai un “eTwinning Latvia” pārstāvei Lienei Millerei, plāksnes saņēma Skujenes pamatskolas direktore Anda Lukstiņa un Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādes "Mežmaliņa" vadītāja Kristīna Bernāne.  

Atis Egliņš-Eglītis uzsvēra: “eTwinning” statusa piešķiršana divām Cēsu novada skolām ir liela atzinības zīme, kas parāda līdzšinējo skolu darbu, lai veidotu starptautisku pieredzes apmaiņas vidi. Tas ir ieguvums kā izglītojamiem, tā pedagogiem. Labākās prakses, ko varam pārņemt, no ārzemju partneriem, ir lielisks veids, lai uzlabotu mācību procesu.”

 

 

Datums: 2023. gada 13. jūnijs