Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aktuālie ceļu remontdarbi Cēsu novadā

Aktuālie ceļu remontdarbi Cēsu novadā

CĒSĪS 

Satiksmes ierobežojumi Raiņa ielā 

Lai atjaunotu ielas brauktuves asfaltbetona segumu, kā arī mainītu satiksmes organizāciju ielā, uzklājot jaunus ceļa apzīmējumus un izveidojot marķētas velojoslas abās ielas pusēs, izveidotu divus jaunus lietus ūdens kanalizācijas pievadus, kā arī izbūvētu jaunus apgaismojuma balstus gājēju pārejai, no šī gada 14.augusta ierobežota satiksme Raiņa ielā, Cēsīs, posmā no Raiņa ielas Nr.30 līdz Noliktavas ielai. Plānotais būvdarbu termiņš – līdz 2023.gada oktobra beigām. 

Pārbūves laikā Raiņa ielas posmā tiks nodrošināta transporta un gājēju kustība būvdarbu zonā, regulējot to ar luksoforu palīdzību. 

Vairāk informācijas ŠEIT

 

Bērzaines ielas rekonstrukcijas darbi 

Lai veiktu ielas rekonstrukciju, norit remontdarbi Bērzaines un Satekles ielā. Plānotie darbi neizbēgami apgrūtina Cēsu pilsētas iedzīvotājus un viesus, īpaši tuvumā esošo māju iedzīvotājus un uzņēmējus, tādēļ aicinām sekot pilsētā izvietotajām remontdarbu apbraukšanas zīmēm. 

Būvdarbus veic SIA "Imberteh", būvuzraudzību nodrošina SIA "IV 2", autoruzraugs SIA "RK projekti"

Vairāk informācijas ŠEIT.  

 

No Cēsīm līdz pagriezienam uz Līviem būvē gājēju un velobraucēju infrastruktūru 

Lai uzlabotu mazaizsargāto satiksmes dalībnieku drošību, gar reģionālo autoceļu Umurga–Cēsis (P14) no Cēsīm līdz pagriezienam uz Līvu ciemu (39,70.–40,95. km) būvē gājēju un velobraucēju infrastruktūru. Satiksmi būvdarbu posmā organizē ar ceļazīmēm un vadstatņiem, visā posmā noteikts braukšanas ātruma ierobežojums līdz 70 km/h, darbu vietā tas samazināts līdz 50 km/h. 

Būvdarbus veic SIA "ACBR" par līgumcenu 519 098,68 (ar PVN). Projekta autors SIA "PROJEKTS 3", būvuzraudzību nodrošina AS "Ceļuprojekts". Darbus plānots pabeigt līdz šī gada novembrim. 

Vairāk lasi ŠEIT.


AMATAS APVIENĪBĀ 

Būvdarbi uz Vidzemes šosejas no Melturiem līdz Rīdzenei 

Turpinās plaši būvdarbi uz Vidzemes šosejas (A2) no Melturiem – pagrieziena uz Cēsīm (P20) līdz Rīdzenei (77,24.–88,10. km). Posma pārbūvi sāka šā gada jūnijā, to plānots pabeigt 2024.gada rudenī. 

Dažādi būvdarbi patlaban norit vairākās vietās, tāpēc ieviesti septiņi pagaidu luksofori un autovadītājiem jārēķinās ar vismaz stundu, lai izbrauktu visu remontdarbu posmu. Tāpat ir satiksmei pilnībā slēgts 0,5 km posms aiz Drabešiem. 

Posma Drabeši–Vaive apbraukšana organizēta pa autoceļiem Drabeši–Līvi (V293), Valmiera–Cēsis–Drabeši (P20) un Cēsis–Rāmuļi–Bānūži (V294). Šāda satiksmes organizācija saglabāsies līdz slēgtajā posmā tiks veikti gruntsapmaiņas darbi. Visu būvdarbu posmu iespējams apbraukt caur Priekuļiem pa reģionālo autoceļu P20 un Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30). 


PĀRGAUJAS APVIENĪBĀ 

Valsts ceļš no Stalbes līdz Cēsīm  

Autoceļa Umurga–Cēsis–Līvi (P14) posmā no Stalbes līdz Cēsīm satiksmi sešos posmos regulē ar luksoforiem. Ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 50 minūtes. Darbus plānots pabeigt 2024.gadā.  


PRIEKUĻU APVIENĪBĀ 

Atjauno ielu segumu Sporta un Alejas ielā, Jāņmuižā 

Sākušies remontdarbi Sporta un Alejas ielā Jāņmuižā, lai veiktu nokalpojušā ielu asfaltbetona seguma atjaunošanu. 

Sporta ielā plānots atjaunot asfaltbetona segumu 280 metru garā posmā, savukārt Alejas ielā – 520 metru garā posmā. Šajos posmos tiks veikta esošā ielu seguma demontāža, pēcāk tiks uzstādītas jaunas betona apmales, kanalizācijas aku vāki un ieklāts jauns asfaltbetona segums. 

Plānotie darbi neizbēgami apgrūtinās Jāņmuižas iedzīvotāju ikdienu, īpaši tuvumā esošo māju iedzīvotājiem - gan pārvietošanos ar transportlīdzekļiem, gan auto novietošanu stāvēšanai. Tādēļ aicinām sekot izvietotajām remontdarbu apbraukšanas zīmēm un būt pacietīgiem. 

Par pagaidu satiksmes organizāciju atbildīgs būvnieks. 

 

Satiksmi pār Rāmnieku tiltu plāno atjaunot septembrī 

Cēsu novada Priekuļu pagastā aizvien slēgta satiksme pār Gaujas tiltu pie Rāmniekiem uz vietējā autoceļa Dukuri-Rāmnieki (V330). Būvnieks prognozē, satiksme pār tiltu varētu tikt atjaunota septembrī.  

Apbraucamā ceļa maršruts organizēts caur Auciemu Raiskuma pagastā, jo tuvākā apkārtnē nav lokālu apvedceļu; visa maršruta kopgarums ir aptuveni 30 km. No Rāmniekiem Gaujas labajā krastā var nokļūt pa vietējo autoceļu Dukuri–Rāmnieki (V330), Festivāla un Gaujas ielām Cēsīs, reģionālo autoceļu Umurga–Cēsis–Līvi (P14) un vietējo autoceļu Auciems–Miglači–Ķiene (V288). 

Vairāk informācijas ŠEIT.   

Datums: 2023. gada 29. augusts