Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aktualitātes Amatas apvienībā februārī

Aktualitātes Amatas apvienībā februārī

Pasākumi

Sestdien, 3.februārī, plkst. 17.00 Amatas Kultūras nams aicinas uz deju koncertu "Sadancosim Amatā". Sadancī piedalīsies deju kolektīvi no Igaunijas, VPDK "Amata" un viņu draugu kolektīvi. 

Pirmdien, 5.februārī, plkst.18.00 Amatas Kultūras namā nosrisināsies saruna ar veikala "Taņas sēklas un ziedi" pārstāvi par jaunumiem un modes tendencēm puķu dobēs un sakņu dārzos.

Sestdien, 17.februārī, plkst.21.00 Skujenes Tautas nams aicina uz mīlestības dienai veltītu balli. Uzstāsies mūzikas apvienība "Merc".

Amatas Kultūras namā 24.februārī plkst.17.00 viesosies Kaives amatierteātris ar izrādi "Ģimenes fotogrāfija" (rež. Baiba Jukņeviča).

Sestdien, 24.februārī, plkst.18.00 Nītaures Kultūras nams aicina uz lielo spēļu vakaru. Pēc spēļu vakara, plkst.22.30, balle ar grupu "Pipari".

Izstādes

No 9.februāra Amatas Kultūras namā apskatāma audēju kopas "Aušas" darbu izstāde.

Kino

Sestdien, 10.februārī, Zaubes Kultūras nams aicina uz kino dienu. Plkst.15.00 būs skatāma animācijas filma bērniem "Sniega kaujas", savukārt plkst.17.00 spēlfilma "Pastkarte no Romas". 

Saruna par kultūras dzīvi Nītaurē

Piektdien, 9.februārī, plkst.18.00 Nītaures Kultūras namā norisināsies saruna ar iedzīvotājiem par kultūras dzīvi Nītaurē. Sarunā piedalīsies Cēsu novada pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" vadītāja Zane Neimane un Nītaures Kultūras nama vadītājs Rihards Vītols. 

Iedzīvotājiem ir iespēja iesūtīt savus jautājumus līdz 7.februāra plkst.10.00, rakstot uz e-pastu rihards.vitols@cesunovads.lv. 
Datums: 2024. gada 2. februāris