Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Amatas apvienības aktualitātes aprīlī

Amatas apvienības aktualitātes aprīlī

Pasākumi

Sestdien, 8.aprīlī, plkst.12.00 Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā norisināsies pasākums "Rotāsim Lieldienas!". Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar ezerpiliešu lietotajiem simboliem un ar tiem, keramiķes Marikas Šubes vadītā meistarklasē, apgleznot māla olas. Neizpaliks arī olu ripināšana un šūpošanās un citas aktivitātes. Par pasākuma muzikālo jautrību rūpēsies akardeonists – Lieldienu zaķis!

Svētdien, 9.aprīlī, plkst.12.00 Skujenes Tautas nams aicina uz Lieldienu lustēm. Lustēšanās kopā ar Skujenes mazajiem dejotājiem, dziedātājām un DK "Vaive". Kopā ar Lieldienu zaķi - mīklu minēšana, olu kaujas, radošā darbnīca ,dziesmas, rotaļas, trušu apskatīšana. Plkst.21.00 Lieldienu balle ar "Valmiermuižas muzikantiem".

Zaubes Kultūras nams 9.aprīlī plkst.13.00 aicina uz Lieldienu pasākumu ģimenēm ar bērniem "Mazā stiprinieka piedzīvojumi". Reģistrācija no plkst.12.00. Labos laikapstākļos pasākums notiks kultūras nama pagalmā.

Lieldienās Amatas kultūras namā 10.aprīlī plkst.11.00 notiks muzikāla izrāde bērniem ar līdzdarbošanos "Otiņas un Krāsiņas raibā diena". Pēc izrādes kopīga putnu būrīšu darināšana.

Nītaures Kultūras nams 15.aprīlī plkst.19.00 aicina uz pašdarbnieku koncertu "Aprīļa pilieni". Pēc koncerta balle ar grupu "Sikspārņi". 

Ieriķu bibliotēkā 20.aprīlī plkst.18.00 notiks pasākums "Sajūtu vakars Austrijas noskaņās". Sarunas, stāsti, degustācijas. Pieteikšanās pa tālr.27885440.

Satiksmes ierobežojumi 

Lai pavasara šķīdoņa laikā pasargātu grants seguma ceļus, Amatas apvienības pārvaldes teritorijā uzstādītas īslaicīgās transportlīdzekļu masas ierobežojošās zīmes.  

Aizliegta transportlīdzekļu ar pilnu masu virs 7 tonnām kustība un uzstādīta aizlieguma zīme "Masas ierobežojums 7 t" no 2023.gada 20.marta līdz 2023.gada 30.aprīlim uz vairākiem Amatas, Drabešu, Nītaures, Skujenes un Zaubes pagasta ceļiem visā to garumā. Ar ceļu sarakstu un plūdu dēļ slēgtajiem ceļiem aicinām iepazīties ŠEIT

Noslēdzies iepirkums par Zaubes pamatskolas sporta zāles jumta remontu 

Martā noslēdzies iepirkums par Zaubes pamatskolas sporta zāles jumta remontu. Remontdarbu laikā plānota jumta seguma bojāto vietu demontāža, jumta seguma un noteku montāža. Remontdarbu kopējās izmaksas 16 687.21 EUR bez PVN. Darbus plānots uzsākt iestājoties, piemērotiem laikapstākļiem. Tos veiks SIA "MP Agency".  

Remontdarbi 

Noslēgumam tuvojas remonts Drabešu skolas dienesta viesnīcas telpās, kas paredz Drabešu skolas dienesta viesnīcas 2. un 3.stāva telpu labiekārtojumu, radot papildus izmitināšanas iespējas Ukrainas civiliedzīvotājiem. Paredzams, ka remontdarbi noslēgsies aprīlī.

Pēc dzīvokļa izdegšanas, aprīlī turpināsies remontdarbi pašvaldības dzīvoklī "Oliņas 7", Ieriķos.  

Rezervē datumu – 23.jūniju, Amatas apvienības svētkus 

Amatas apvienības pārvalde gatavojas Amatas apvienības svētkiem, kas notiks šī gada 23. jūnijā Ģikšos. Gatavojoties svētkiem notikušas vairākas darba sarunas. Svētki plānoti latviskās tradīcijās, būs lielais pašdarbnieku koncerts, balle un citas norises. Tie būs bez maksas. Amatas apvienības svētki norisināsies katru gadu citā pagastā.  

Datums: 2023. gada 31. marts