Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Amatas apvienības aktualitātes decembrī

Amatas apvienības aktualitātes decembrī
Pasākumi
 
Sestdien, 3.decembrī, plkst.18.00 Zaubes Kultūras nams aicina uz “Balto svētku ieskaņas koncertu”. Koncertā priecēs Ilze un Guntars no Ērgļiem, Taurupes VPDK “Degsme” un Zaubes līnijdeju kolektīvs “Tik un tā…”.
 
Nītaures Kultūras namā 3.decembrī plkst.16.00 ar izrādi “Skapī” viesosies Mālpils amatierteātris “Vēji”.
 
Sestdien, 3.decembrī, Ģikšos, Amatas Kultūras centrā notiks Cēsu novada amatierteātru skate. Tās ietvaros ikviens interesents aicināts bez maksas apmeklēt sešus iestudējumus, kas pretendē uz līdzdalību Latvijas amatierteātru iestudējumu skates “Gada izrāde 2022” reģionālajā skatē. 
 
Zaubes Kultūras namā 10.decembrī plkst.20.00 notiks Ziemassvētku balle senioriem ar draugiem. Spēlēs grupa “Pusnakts brīze”. Līdzi jāņem ‘groziņi’.
 
Sestdien, 10.decembrī, plkst.13.00 Amatas Kultūras centrā notiks senioru biedrības “Dzīvesprieks” Ziemassvētku pasākums.
 
Sestdien, 17.decembrī, plkst.19.00 Amatas Kultūras centrā notiks pašdarbības kolektīvu Ziemassvētku uzvedums “Reiz mežā dzima eglīte”. Pēc tam Amatas Kultūras nams aicina uz Ziemassvētku balli, kurā spēlēs grupa “Pusnakts”.
 
Āraišu ezerpils Arheoloģiskais parks 18.decembrī no plkst.14.00 līdz 16.00 aicina uz bluķa vilkšanu un citām ziemas izdarībām kopā ar folkloras kopu "Grodi"! Programmā - lāpu darināšana, bluķa vilkšana un sadedzināšana ugunskurā, rotaļas un dziesmas, senie rituāli, tēja. Pašu priekam aicinām ņemt līdzi maskas.
 
Trešdien, 28.decembrī, plkst.18.00 Skujenes pašdarbnieki ielūdz uz atpūtas pasākumu “Uzsniga sniedziņš balts” Skujenes Tautas namā. Pēc priekšnesumiem aicināti ar līdzpaņemto cienastu pakavēties sarunās, dziesmās un dejās.
 
Vecgada vakarā, 31.decembrī, plkst.23.00 Nītaures Kultūras namā notiks Jaunā gada ballē kopā ar grupu “Tonija Dombrovska & Deju Orķestris”.
 
Ziemassvētku eglītes bērniem
 
Zaubes Kultūras namā 17.decembrī plkst.18.00 notiks Ziemassvētku eglīte pirmsskolas vecuma bērniem Ciemos leļļu teātris “Tims” un Ziemassvētku vecītis ar saldumu tūtu. 
 
Skujenes Tautas namā 28.decembrī plkst.12.00 notiks Ziemassvētku pasākums bērniem. Skujenes pagastā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem pēc pasākuma Ziemassvētku vecītis dāvās salduma tūtas.
 
Amatas Kultūras centrā 28.decembrī plkst.16.00 notiks Ziemassvētku eglīte pirmsskolas vecuma bērniem “Īpašā Ziemassvētku piparkūka”. Amatas un Drabešu pagastos deklarētie bērni saņems Ziemassvētku paciņas.
 
Informācija par Ziemassvētku eglītes pasākumu Nītaures Kultūras namā tiks publicēta drīzumā. 
 
Ziemassvētku darbnīcas Drabešu muižas Amatu mājā
 
Decembrī Drabešu muižas Amatu māja aicina uz četrām Ziemassvētku darbnīcām: 
  • Šūto mīļmantiņu darbnīca Baibas Rozes vadībā 7.decembrī plkst.18.00; 
  • Puzuru darbnīca Andra Rozes vadībā 11.decembrī plkst.12.00;
  • Virpotu koka svečturu darbnīca Andra Rozes vadībā 12.decembrī plkst.18.00; 
  • Piparkūku darbnīca Baibas Rozes un Ineses Rozes vadībā 14.decembrī plkst.18.00.
Iepriekšēja pieteikšanās uz darbnīcām, zvanot pa tālruni 29199870. 
 
Sarunu vakars par Nītaures kultūras dzīvi
 

Otrdien, 6.decembrī, plkst.18.00 Nītaures Kultūras namā notiks iedzīvotāju tikšanās, lai pārrunātu Nītaures Kultūras dzīves jautājumus.  Sarunu vakarā piedalīsies Cēsu novada pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" vadītāja Lauma Dambrova, kā arī Nītaures Kultūras nama vadītājs Rihards Vītols. Iesūti savus jautājumus līdz 5.decembra plkst.16.00 uz rihards.vitols@cesunovads.lv. 

Slēpošanas trases Amatas apvienībā 
 
Spāres pamatskolas sporta un ārstnieciskās vingrošanas skolotājs Aigars Skrastiņš informē, ka arī šogad Spāres muižas Rakstnieku parka pļavā būs slēpošanas trase. Patreiz trase ir izveidota 3,5 km garumā, taču sniegs trasē vēl ir maz, tāpēc aicinām slēpot ar sliktākām slēpēm vai pacietīgi gaidīt, kad uzsnigs biezāka sniega kārta. Par slēpošanas iespējām Amatas apvienībā informācija būs pieejama amata.lv.  
 
No 1.decembra īslaicīgi slēgta Nītaures pagasta pārvalde
 
Sakarā ar darba organizācijas izmaiņām, Nītaures pagasta pārvalde no 01.12.2022. īslaicīgi slēgta.Ūdens skaitītāja rādījumu, norādot adresi, vārdu un uzvārdu, lūgums ziņot mājokļu speciālistei Drabešu pagastā Ilonai Muižniecei, tel. 29345799, e-pasts: ilona.muizniece@cesunovads.lv. Citos jautājumos lūgums sazināties, zvanot pa tālruni 28377456 vai rakstot uz e-pastu amata@cesunovads.lv.  
 
Piedalies Cēsu novada iedzīvotāju gada aptaujā
 
Līdz 16.decembrim Amatas apvienības iedzīvotājus aicinām piedalīties Cēsu novada iedzīvotāju gada aptaujā. Aptauja ir anonīma, un rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Aptauju pildi ŠEIT
Datums: 2022. gada 1. decembris