Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Amatas apvienības aktualitātes februārī

Amatas apvienības aktualitātes februārī

Kultūras pasākumi

Ceturtdien, 2.februārī, plkst.12.00 Zaubes Kultūras nams aicina uz Sveču dienu. Vaska sveču liešanas meistarklasē būs iespēja izliet sveci burciņā, kas deg 40 h un vaska sveci, dekorētu ar sausiem ziediem un bagātinātu ar ēteriskām eļļām.

Sestdien, 4.februārī, plkst.17.00 Amatas Kultūras namā norisināsies deju kolektīvu draudzības koncerts "Sadancosim Amatā!". Koncertā piedalās deju kolektīvi: "Naukšēni", "Vaive", "Atāls", "Dzēse", "Trejdeviņi", "Rūdolfs", "Jaunanna", "Dzirnakmeņi" un"Amata". 

Skujenes Tautas nams 17.februārī plkst.19.00 aicina uz Sandra Dubova koncertu "Es sniedzu ziedus Tev". 

Piektdien, 24.februārī, plkst.17.00 Nītaures bērnu deju kolektīvs "Šurumburums" un draugi ielūdz uz deju kolektīvu sadanci Nītaures Kultūras namā. 

Amatas Kultūras namā 25.februārī plkst.16.00 notiks pasākums "Ielūgums uz modes skati". Uz pasākumu līnijdejotājus ielūdz Amatas Kultūras nama līnijdeju grupa.

Grupa "Pipari" 25.februārī plkst.22.00 aicina uz balli Nītaures Kultūras namā. 

Izstāde

Līdz 19.februārim Līvu bibliotēkā apskatāma Regīnas Brokeres fotomirkļu izstāde "Gads ir balts no abiem galiem un pa vidu zaļš".

Lielais spēļu vakars

Sestdien, 25.februārī, plkst.19.00 Nītaures Kultūras nams aicina uz Lielo spēļu vakaru. Spēles visām paaudzēm - atrakcijas, dambrete, novuss, zolīte, citas prāta un atjautības spēles. Spēļu vakara noslēgumā apbalvošana. Tiks apbalvoti arī Nītaures spēļu vakaru veiksmīgākie dalībnieki. 

Distanču slēpošanas sacensības Spārē

Spāres muižas Rakstnieku parkā 26.februārī tiks aizvadītas sacensības distanču slēpošanas sprintā brīvajā stilā. Sacensību sākums plkst.11.00. Ierašanās un reģistrācija no plkst.10.00 līdz plkst.10.30. 

Programma "Izgaismo sevi!" Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā

11. un 25.februārī no plkst.14.00 līdz plkst.16.00 Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā norisināsies pasākums “Izgaismo sevi!” kopā ar psiholoģi Innu Rezgali. Tā mērķis ir atpūsties un virzīties tuvāk gaismai, tikt pāri šī tumšā laika radītajam iekšējam diskomfortam.

Galda spēļu vakari Nītaures bibliotēkā 

Ceturtdienās no plkst.16.00 līdz 19.00 ikviens interesents aicināts uz galda spēļu vakariem Nītaures bibliotēkā. Bibliotēkas piedāvājumā spēles gan lielajiem, gan mazajiem.  Sīkāka informācija, zvanot pa tālruni 26767947 (Maira). 

Veselības veicināšanas nodarbības

Februārī turpināsies veselības veicināšanas nodarbības. Nodarbības notiks pirmdienās Amatas kultūras centrā Ģikšos, otrdienās Skujenē, Ieriķos un Zaubē, bet trešdienās Nītaurē un "Ausmās". Nodarbību grafiks apskatāms ŠEIT. Šīs būs ziemas sezonas noslēdzošās nodarbības.

Datums: 2023. gada 31. janvāris