Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Amatas apvienības aktualitātes jūnijā

Amatas apvienības aktualitātes jūnijā

Amatas apvienības klientu apkalpošanas centri veiksmīgi uzsākuši darbu 

Jau ziņots, ka no š. g. 1.maija Ģikšu, Skujenes un Zaubes bibliotēka nodrošina klientu apkalpošanas centra funkcijas. Uz bibliotēku tagad var doties ne tikai pēc grāmatām, bet arī noformēt iesniegumus, veikt maksājumus par komunālajiem pakalpojumiem, nekustamā īpašuma nodokli, nomu un īri. Maksājumus iespējams veikt gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu karti.  

Drīzumā sāks autoceļu rekonstrukciju Nītaurē un Zaubē 

Uzsākta līguma slēgšana par pašvaldības autoceļa Nītaure–Pakauši (Nītaures pagasts) un Bērzi–Zaube (Zaubes pagasts) pārbūvi. 

Abu autoceļu pārbūves gaitā paredzēts atjaunot grants segumu, sakārtot lietus ūdens atvadi, paredzot jaunus sāngrāvjus un ievalkas vietās, kur tas ir iespējams. Tāpat autoceļu posmos tiks paaugstināta satiksmes drošība, nocērtot bīstamos kokus un pārbūvējot pieslēguma trases. 

Autoceļa Nītaure–Pakauši būvdarbu laikā veiks arī tilta pār Zaubes upi remontdarbus. 

Apjomīgie autoceļa pārbūves darbi sāksies jūnijā.

Turpinās ūdens uzskaites sistēmas sakārtošana 

Lai veiktu precīzu ūdens patēriņa uzskaiti Amatas apvienības pārvaldes ēkās, tiek veikta ūdens skaitītāju uzstādīšana. Kopumā uzstādīs 300 skaitītājus. 

Apjomīgi iepirkumi 

Noslēgusies iepirkumu procedūra par Amatas apvienības teritorijas grants segumu autoceļu greiderēšanu un uzturēšanu. Izvērtējot saņemtos piedāvājumus, pakalpojumu sniegs SIA “KOM-AUTO”. Līgumu par pakalpojuma sniegšanu noslēgs uz diviem gadiem.  

Maijā noslēdzies iepirkums par būvdarbu veikšanu Ieriķu stacijas ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai. Par būvdarbu veikšanu saņemti 12 pieteikumi. Izvērtējot saņemtos finanšu piedāvājumus, būvdarbus objektā veiks SIA “Warss+”. Veicot ēkas energoefektivitātes uzlabošanu, nepieciešams siltināt ēkas pamatus, bēniņus, fasādi, mainīt logus, durvis, kā arī atjaunot elektroinstalācijas un veikt iekštelpu kosmētisko remontu. 

Drīzumā izsludinās iepirkumu par Nītaures Mūzikas un mākslas pamatskolas pārbūvi energoefektivitātes paaugstināšanai. Projekta realizācijas gaitā paredzēts veikt ēkas fasādes siltināšanu energoefektivitātes uzlabošanai, lai samazinātu ikgadējo primāro enerģijas patēriņu un sasniegtu enerģijas ietaupījumu. 

Svinīgi atklās jauno gājēju un velo infrastruktūru no Cēsīm līdz pagriezienam uz Līviem

Ceturtdien, 6. jūnijā, plkst. 14.00 Cēsu novadā, autoceļa Umurga–Cēsis (P14) pagriezienā uz Līviem (41. km), svinīgi atklās jaunuzbūvēto gājēju un velobraucēju infrastruktūru no Cēsīm līdz pagriezienam uz Līvu ciemu (39,70.–40,95. km).

Pasākumā piedalīsies satiksmes ministrs Kaspars Briškens, VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC) valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lazdovskis, SIA ACBR darbu vadītājs Aldis Šaicāns, AS Ceļuprojekts pārstāvis Ivo Pāss un Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietniece Inese Suija-Markova.

Pasākumi

Sestdien, 1.jūnijā, plkst.18.00-22.00 Nītaures ev. lut. baznīca aicina uz Baznīcu nakti, kur ikvienam interesentam būs iespēja uzkāpt baznīcas tornī, doties gida vadītā ekskursijā, baudīt tēju un uzkodas, klausīties koncertu Arta Gāgas (saksofons), Kārļa Peterlevica (ģitāra) un Lienes Peterlevicas (vokāls) izpildījumā, bērniem būs iespēja piedalīties interaktīvā spēlē kopā ar dinozauru Reksu, kā arī visa vakara garumā iespējams tikties ar draudzes cilvēkiem un saņemt aizlūgšanas, vai vienkārši pabūt baznīcā.

Sestdien, 8.jūnijā, plkst.12.00 Nītaures paaudžu parkā notiks pastalu darināšanas meistarklase. Meistarklasi vadīs Agrita Krieviņa-Siliņa. Pieteikšanās meistarklasei, rakstot uz 20205264. Vietu skaits ierobežots.

Piektdien, 14.jūnijā, Melānijas Vanagas muzejā notiks komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts pasākums. Plkst. 14.30 režisores Marutas Jurjānes dok. filma par M. Vanagu (1997), turpinājumā stāsts “Melānijas Vanagas 16 gadi Sibīrijā” (1941–1957), plkst. 16.00 piemiņas brīdis, plkst. 16.30 ukraiņu un latviešu spēka dziesmas 

Sestdien, 22.jūnijā Nītaures Paaudžu parkā notiks Līgo svētku ieskandināšana “Vai esi gatavs līgot?” 

Svētdien, 23.jūnijā, "Ielīgosim Jāņus Zaubē". Cienastu galds, vainagu un pagasta dekoru konkurss, transportu parāde, Zāļu vakara Līgo balle ar grupu "Pusnakts brīze" un uguns šovs. 

Pludmales volejbola čempionāts "Amatas kauss 2024"

Svētdien, 2.jūnijā, ar 1.posmu Nītaurē sāksies pludmales volejbola čempionāts "Amatas kauss 2024". 
Čempionāta norises laiki un papildu informācija šeit.

Datums: 2024. gada 30. maijs