Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu novada tūrisma uzņēmēju rudens tikšanās 26.oktobrī

Cēsu novada tūrisma uzņēmēju rudens tikšanās 26.oktobrī

Aizritējusī tūrisma sezona ir bijusi ļoti aizraujoša un izaicinājumiem pilna. Reorganizāciju ir piedzīvojusi tūrisma pārvaldība novadā, un oktobrī darbu ir sākusi jaunā Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra. Lai iepazītos un uzzinātu par tālākajiem darbības virzieniem,  aicinām uz Cēsu novada tūrisma uzņēmēju rudens tikšanos. Tā notiks 26.oktobrī Veselavas muižā.   

Šogad tikšanās galvenais vadmotīvs būs  veltīts vietējo kopienu iesaistei lēmumu pieņemšanā. Tieši vietējo kopienu vērtībās, zināšanās un piedāvājumā ir balstīta turpmākā Cēsu novada tūrisma attīstība.  Tikšanās laikā iepazīsimies ar iedvesmojošiem vietējo kopienu piemēriem gan Cēsu novadā, gan apkārtējās pašvaldībās un kopīgi darbosimies, lai saprastu veidus un instrumentus, kā vietējās kopienas varētu iesaistīt lēmumu pieņemšanā un dažādu Cēsu novada tūrisma piedāvājumu veidošanā.    
             
Cēsu novada tūrisma uzņēmēju tikšanās reizei aicinām reģistrēties līdz 25.oktobrim, aizpildot pieteikuma formu ŠEIT.           

Tikšanās darba kārtība:
9.45 – 10.00
Ierašanās un reģistrācija    
10.00 – 10.15 Tikšanās atklāšana un iepazīšanās uzruna (P/A “Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra” direktore Madara Lasmane)
10.15 – 10.30 Tūrisma pārvaldība Cēsu novadā un novada tūrisma stratēģija.  (P/A “Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra” direktore Madara Lasmane)
10.30 – 11.00  Cēsu novada vietējās kopienas SKUJENEAICINA pieredzes stāsts (kopienas pārstāve Signe Šlosberga)
11.00 – 11.30 Kā darbojas vietējās kopienas iesaiste lēmumu pieņemšanā? Pašvaldības piemērs (Informācija vēl tiks precizēta)         
11.30 – 12.00  Kafijas pauze       
12.00 – 13.30 Kopīgi meklēsim uzņēmējam un vietējām kopienām draudzīgus un ērtus veidus, kā būt daļai no lēmumu pieņemšanas procesa (Cēsu novada pašvaldības Teritorijas plānošanas un stratēģiskās attīstības nodaļas vadītāja Evija Taurene) 
13.30 – 14.00 Laiks diskusijām, jautājumiem un atbildēm.           

*Programmas saturs un laiki līdz pasākuma norises dienai var mainīties.  

Cēsu un novada tūrisma uzņēmēju tikšanos organizē pašvaldības aģentūra “Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra”. Tūrisma uzņēmēju tikšanās notiek divas reizes gadā – pavasarī un rudenī.

Datums: 2022. gada 19. oktobris