Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Notiks diskusija par sociālā darbinieka lomu kopienā

Notiks diskusija par sociālā darbinieka lomu kopienā

Otrdien, 5.septembrī, notiks diskusija ''Nojaucam žogus'', kurā sarunāsimies par sociālā darbinieka kopienā lomu, uzdevumiem un šāda sociālā darba virziena ieguvumiem vietējiem iedzīvotājiem un pašvaldībai. Diskusija norisināsies klātienē, Cēsu 2.pamatskolas zālē (Cēsīs, Gaujas iela 45), no plkst.11.00 līdz plkst.13.00 (reģistrācija no plkst.10.00).

Paneļdiskusijas dalībnieki apspriedīs, vai sociālo darbu ir iespējams veikt ārpus Sociālā dienesta telpām un ierastā darba laika? Kas ir sociālais darbinieks kopienā, kāda ir viņa loma pašvaldības attīstībā un iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanā? Kādas sociālās problēmas ir kopienas sociālā darbinieka darba sarakstā? Kā un kur rast resursus esošajā kopienā, lai tās risinātu? Kad jāveido kopiena, kuras vēl nav? Kā tas ir – būt par savedēju? Cēsu novada pašvaldības pārstāvji dalīsies pieredzē par Cēsu Sociālā dienesta dalību aprobācijas pilotprojektā “Sociālais darbs kopienā” un kopā meklēs labāko veidu, lai veicinātu sociālā darbinieka kopienā veiksmīgu sadarbību ar pašvaldības vadību un iedzīvotājiem.

Klātesošajiem būs iespēja iestiprināties kafijas pauzē, kā arī iesaistīties diskusijā –  uzdot jautājumus paneļdiskusijas dalībniekiem un tiešsaistē izteikti savu viedokli par aktuāliem problēmjautājumiem interaktīvajā platformā Menti.com. Diskusiju būs iespējams vērot arī tiešraidē, Labklājības ministrijas Facebook kontā.

Paneļdiskusijas dalībnieki:

  • Atis Egliņš-Eglītis, Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks
  • Ainārs Judeiks, Cēsu Sociālā dienesta vadītājs
  • Ieva Jātniece, biedrības ''Ūdenszīmes'' valdes priekšsēdētāja, kopienu sadarbības tīkla ''Sēlijas salas'' dibinātāja un vadības grupas locekle
  • Alberto di Gennaro, uzņēmējs, sociālais mākslinieks, teātra producents, mākslas kurators, mākslinieciskais direktors Cēsu mākslas telpā ''Mala''
  • Santa Rudmieze, kopienas sociālā darbiniece Cēsu novadā

Diskusijas moderatore: Linda Medne, Latvijas Lauku foruma projektu vadītāja, biedrības ''Latvijas Mazpulki'' padomes priekšsēdētāja.

Reģistrācija
Lai piedalītos klātienes diskusijā, lūdzam reģistrēt savu dalību līdz 3.septembrim: ŠEIT. Vietu skaits ierobežots.

Pasākumu organizē Labklājības ministrija projektā ''Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās''.

Datums: 2023. gada 30. augusts