Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Skujenes pamatskolai piešķirts apbalvojums "Sociālā dialoga balva 2022"

Skujenes pamatskolai piešķirts apbalvojums "Sociālā dialoga balva 2022"

Skujenes pamatskolai piešķirts Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) apbalvojums “Sociālā dialoga balva 2022”.

Šī apbalvojuma mērķis ir godināt labākos sociālā dialoga partnerus darbavietās, kurās īstenots profesionāls, cieņpilns, uz darba ņēmēju sociālo, tiesisko, ekonomisko, profesionālo interešu aizstāvību, kā arī labas pārvaldības, sadarbības stiprināšanas principiem balstīts sociālais di­alogs.

Balvai tika izvirzītas pirmorganizācijas no visas Latvijas, apbalvotas tika sešas izcilākās. Pieteikties pretendēšanai uz balvu Skujenes pamatskolu pamudināja LIZDA Cēsu novada arodorganizācijas vadītāja Ausma Klētniece. Lai pieteiktu pirmorganizāciju apbalvojumam, vismaz 75% no izglītības iestādē strādājošajiem bija jābūt arodbiedrības biedriem. No Skujenes skolā strādājošiem organizācijā iestājušies 97%, tai skaitā tehniskie darbinieki. 

Par 300 EUR iegūto naudas balvu, pamatskolā plānots iegādāt kafijas automātu, kas ieņems īpašu vietu skolotāju atpūtas telpā. 

Vidzemē “Sociālā dialoga balva 2022” piešķirta divām mācību iestādēm, jo reģionā iekļauta arī Rī­­ga un Pierīga, bet Latgalē, Kurzemē un Zemgalē katrā apbalvoja vienu izglītības iestādi.

Laureātu apbalvošana notika 14.decembrī Rīgā. Konkursā Cēsu novadu pārstāvēja Skujenes pamatskolas direktore Anda Lukstiņa un pirmorganizācijas vadītāja Valda Miķelsone. 

 

Datums: 2023. gada 11. janvāris