Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Āraišu Ezerpils arheoloģiskā parka apmeklētāju centram 2. vieta "Gada labākā būve Latvijā"

Āraišu Ezerpils arheoloģiskā parka apmeklētāju centram 2. vieta

Šodien svinīgā video pārraidē tika paziņoti skates "Gada labākā būve Latvijā" laureāti. Āraišu Ezerpils arheoloģiskā parka jaunais apmeklētāju centrs ieguva godpilno 2. vietu nominācijā "Koka būve"! Ar lielu prieku, lepnumu un pateicību pasakāmies visiem projektā iesaistītajiem!

 

 

 

 

 

 

 

 

Skati Gada labākā būve Latvijā 22. reizi rīko Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar 16 nozares biedrībām, valsts iestādēm, augstskolām, pašvaldībām. Pateicamies visiem skates dalībniekiem, atbalstītājiem un 50 žūrijas ekspertiem. Žūrija apmeklēja vairāk nekā 80 objektu, 41 būve prezentēta finālā.

Skates žūrijas vadītājs Normunds Grinbergs, Latvijas Būvnieku asociācijas prezidents, sveic dalībniekus: ?Skatē pieteiktās būves spilgti atspoguļo tendences nozarē. Šogad varam secināt - ikviens pieteiktais un žūrijas novērtētais objekts neatkarīgi no apjoma ir nozīmīgs savā vietā un pielietojumā. Tāpēc ikvienas skatei pieteiktās būves īpašnieki, arhitekti, projektētāji, konstruktori, būvnieki un iemītnieki var būt gandarīti - nominētie objekti ir ar izcilu nozīmi un kvalitāti.?

Skate šogad rīkota sadarbībā ar ģenerālsponsoru PERI, sponsoriem BIM Solutions, Mapei, MiTek, Norma-S, Saint-Gobain, S.B.C., Tikkurila, ar CMB un VAS Valsts nekustamie īpašumi atbalstu.

Vairāk par konkursu šeit

Āraišu Ezerpils arheoloģiskā parka apmeklētāju centra būvniecības izmaksas sastādīja 569914.79 EUR.

 

Apmeklētāju centra būvniecība īstenota Eiropas Savienības fondu 2014.-2020. gada plānošanas perioda darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 5.5.1. specifiskā atbalsta mērķa "Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus" sadarbības projekta "Kultūra, vēsture, arhitektūra Gaujas un laika lokos" (Nr.5.5.1.0/17/I/004) ietvaros. Amatas novada pašvaldība projektu īsteno sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību, kas ir projekta vadošais partneris.

Datums: 2020. gada 17. aprīlis