Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

"Zaļo Dzelzceļu" popularizēšanu starptautiskajās izstādēs Rīgā un Tallinā

Interese par “Zaļajiem ceļiem” starptautiskajās izstādēs Rīgā un Tallinā bija liela. Daudzi apmeklētāji atzina, ka par “Zaļajiem ceļiem” neliela informācija ir dzirdēta un labprāt vēlējās aprunāties sīkāk par to, kādas iespējas “Zaļie ceļi” piedāvā. Liela interese bija par mazajām posmu kartēm, Rīgā tika prezentēta mazā posma karte Amatas novada posmam Ieriķi – Gulbene.
Drīzumā visos Tūrisma informācijas centros un Zaļo dzelzceļu tīklā, būs pieejamas kartes, kur detalizēti varēs iepazīties ar visiem maršrutiem.

Zaļo dzelzceļu stendā darbojās arī citi Vidzemes novadi, kas iepazīstināja apmeklētājus ar šī gada aktualitātēm un jaunākajiem piedāvājumiem. Izstādē Rīgā, stendā prezentējām ne tikai Amatas novada “Zaļā ceļa” maršrutu Ieriķi – Gulbene, bet arī citus Amatas novada jaunumus – tūrisma maršrutu No Gaujas līdz Daugavai (P32), jauno Amatas novada bukletu, 2019. gada tūrisma pasākumu kalendāru, brošūru "Zaubes savvaļas kulinārās receptes" un aicinājām uz festivālu, kas šogad norisināsies 13. jūlijā.

Izstādē Balttour 2019 “Zaļo Dzelzceļu”stends saņēma apbalvojumu par “Ilgtspējīgas un ekoloģiski nozīmīgas idejas pārstāvniecību”.

Izstādi Tourest, Tallinā apmeklēja vairāk nekā 25 000 apmeklētāju. Stenda apmeklētāji lielu interesi izrādīja ne tikai par maršrutiem Igaunijas teritorijā, bet arī par mūsu Vidzemes posmiem. Priecājāmies par apmeklētāju jautājumiem un stāstiem par izbraukātajiem Latvijas maršrutiem un plāniem iepazīt nākamos Igaunijas un Vidzemes “Zaļos ceļus”.

Vidzemes Tūrisma asociācija martā ar Zaļo Dzelzceļu informāciju dosies uz nozīmīgo ITB Berlin izstādi, kur ar maršrutu iepazīstināsim vācu viesus.

Izstādes laikā varēja iepazīties ar jauno Green Railways publicitātes video, to iespējams noskatīties arī šeit: Green Railways video

“Šis/ī atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.”

Datums: 2019. gada 20. februāris